THE CRUCIBLE/ТЯЖКІ ВИПРОБУВАННЯ. Прем'єра!

2 Листопад 2018

Прем'єра вистави The crucible/Тяжкі випробування відбудеться 29-30 листопада на мікросцені Молодого театру о 19:00.

«Якщо ви любите потворну жінку, то ваше кохання може тільки зростати все більше, оскільки воно стає все більш і більш потворним».  Артур Міллер

Пекло починається з тебе. І закінчитися може лише в тобі. Але існують люди, які скоріше дозволять аби усіх перевішали, ніж визнають свою провину. Історія Джона Проктора починається зі зради.

З незатишної хати з простиглим коханням дружини Елізабет він вважав за краще втекти до лісу, де часто палає заборонене вогнище, а в горщику бурлять солодкі пристрасті. Та зілля, що здавалося життєдайним, виявилося смертельним. 17-річна дівчина-сирота Абігейль Вільямз свого більше ніколи не втратить, а отримавши, нікому задарма не віддасть.

Те, що почалося, як банальний адюльтер, перетворюється на судовий процес зі звинуваченнями у відьомстві та змові з дияволом… який, здається, і сам не проти вплинути на хід справи. Проктор, його дружина та багато місцевих мешканців потрапляють за ґрати. А далі – кожен за себе. Можна зізнатися і отримати свободу, або ж сказати правду і померти.

Хто з них вибереться з цього пекла?

Автор – Артур Міллер

Режисер – Ася Сосіс

Переклад – Аліни Опрелянскої, Вікторії Фещук

Художник-постановник, асистент режисера  – Борис Орлов

Хореограф-постановник  – Ліда Соклакова

 

29-30 листопада – вистава англійською мовою

THE CRUCIBLE/ТЯЖКІ ВИПРОБУВАННЯ. Прем'єра!